Library Select (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Files
sk: Súbory

en: Custom
sk: Vlastná

en: Code
sk: Kód

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Library
sk: Knižnica

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
sk: Povolené HTML značky v menovkách: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
sk: Zoznam povolených hodnôt: každý kľúč musí byť reťazec dlhý najviac 255 znakov.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len jeden reťazec, použije sa ako kľúč i menovka.
