Library Select (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: Code
sr: Кôд

en: Dependencies
sr: Зависности
