Library Select (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Code
th: รหัส

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
