Library Select (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Code
ug: كود

en: About
ug: ھەققىدە
