Library Select (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Custom
fa: سفارشی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
fa: تگ‌های مجاز HTML در عناوین: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
fa: سجل مقادیر مجاز: هر کلید باید رشته‌ای با حداکثر 255 حرف طول باشد.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این میدان می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در ورقه تدوین و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک رشته ساده باشد، همان به عنوان کلید و برچسب استفاده خواهد شد.
