Library Select (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Code
am: ኮድ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
