Library Select (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Files
cs: Soubory

en: Custom
cs: Vlastní

en: Code
cs: Kód

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Library
cs: Knihovna

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
cs: HTML tagy povolené v názvech: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
cs: Seznam povolených hodnot: každý klíč musí být řetězec s nejvýše 255 znaky.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
cs: Klíč je uložená hodnota. Popisek bude použit k zobrazení hodnot v editačním formuláři.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
cs: Popisek je nepovinný: když řádek obsahuje jediný řetězec, bude použit jako klíč i jako popisek.
