Library Select (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Files
is: Skrár

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Code
is: Kóði

en: About
is: Um
