Library Select (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Files
nl: Bestanden

en: Custom
nl: Aangepast

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
nl: Toegestane HTML-elementen in labels: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten tekenreeksen van maximaal 255 tekens zijn.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.
