Library Select (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Files
ro: Fișiere

en: Custom
ro: Personalizat

en: Code
ro: Cod

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
ro: Taguri HTML permise în etichete: @tags

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
ro: Lista valorilor permise: fiecare cheie trebuie să fie un șir text lung de cel mult 255 caractere.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ro: Cheia este valoarea stocată. Eticheta va fi folosită la valorile afișate și la formularele de editare.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ro: Eticheta este opțională: Dacă o linie conține un singur șir, acesta va fi folosit ca cheie și valoare.
