Licensing (2.0.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: License
es: Licencia

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: Active
es: Activo

en: Owner
es: Propietario

en: Role
es: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Pending
es: Pendiente

en: Expired
es: Caducado

en: Changed
es: Modificado

en: Licenses
es: Licencias

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Revoked
es: Revocado

en: Bundle
es: Paquete

en: License type
es: Tipo de licencia

en: Licensing
es: Licencias

en: Target bundles
es: Agrupaciones de destinos

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
