Licensing (2.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Owner
ku: خاوەن

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
