Licensing (2.0.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Owner
be: Уладальнік

en: Role
be: Роля

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор
