Licensing (2.0.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
