Licensing (2.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Roles
da: Roller

en: Owner
da: Ejer

en: Role
da: Rolle

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Pending
da: Afventer

en: Expired
da: Udløbet

en: Changed
da: Ændret

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
