Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
