Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: License
pt: Licença

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Owner
pt: Proprietário

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Pending
pt: Pendente

en: Expired
pt: Expirado

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.

en: @label bundle
pt: Pacote @label
