Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: License
sk: Licencia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Custom
sk: Vlastná

en: Owner
sk: Vlastník

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Expired
sk: Vypršané

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
