Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Pending
bg: В изчакване

en: Expired
bg: Изтекли
