Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
