Licensing (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Pending
sl: Čaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
