Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Owner
az: Sahib

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
