Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
