Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: License
fi: Lisenssi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Owner
fi: Omistaja

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Pending
fi: Odottaa

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
