Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: License
tr: Lisans

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Owner
tr: Sahibi

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
