Licensing (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: License
he: רישיון

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Owner
he: בעלים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
