Licensing (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்
