Light SAML Identity Provider (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Security
fa: امنیتی

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Organization
fa: سازمان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
