Light SAML Identity Provider (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Security
lv: Drošība

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
