Light SAML Identity Provider (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
