Light SAML Identity Provider (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Support
ru: Поддержка

en: Edit
ru: Редактировать

en: Service Provider
ru: Провайдер

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Contact
ru: Контакт

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Security
ru: Безопасность

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Organization
ru: Организация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Nevermind
ru: Никогда

en: Contact Information
ru: Контактная информация

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Service providers
ru: Поставщики услуг
