Light SAML Identity Provider (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
