Light SAML Identity Provider (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Support
tr: Destek

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Security
tr: Güvenlik

en: Display Name
tr: Görüntü Adı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
