Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Support
ca: Suport

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Security
ca: Seguretat

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Organization
ca: Organització

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
