Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Security
he: אבטחה

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Organization
he: ארגון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Valid from
he: בתוקף מ
