Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
