Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Contact
sq: Kontakti
