Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Support
uk: Підтримка

en: Edit
uk: Редагувати

en: Service Provider
uk: Сервіс-провайдер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Security
uk: Безпека

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: Metadata
uk: Метадані

en: Organization
uk: Організація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Service providers
uk: Постачальники послуг
