Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Support
af: Ondersteuning

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Contact
af: Kontak
