Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
