Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Contact
az: Kontakt

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
