Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт
