Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Contact
bs: Kontakt
