Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Security
da: Sikkerhed

en: Display Name
da: Vist navn

en: Organization
da: Organisation

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Machine-readable name
da: Internt navn
