Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་
