Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Entity ID
el: ID οντότητας
