Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Service Provider
fi: Palveluntarjoaja

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Display Name
fi: Näkymän nimi

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
