Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: - Select -
fil: - Pumili -
