Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Support
fr: Assistance technique

en: Edit
fr: Modifier

en: Service Provider
fr: Fournisseur de Service

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Email
fr: Courriel

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Security
fr: Sécurité

en: Display Name
fr: Nom d'affichage

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: Organization
fr: Organisation

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Nevermind
fr: Peu importe

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité
