Light SAML Identity Provider (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Security
gl: Seguranza

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Entity ID
gl: ID da entidade
